Informace o nás

Senioři ČR, základní organizace Mariánské Lázně má přes 400 přihlášených seniorů.

Předsedou základní organizace je paní Ing Jaroslava Lambertová Brožová

Aktivní činnost pro seniory připravují jednotlivé komise :

- kulturní pod vedením paní ing. Lambertové

- turistická pod vedením paní  Edeltraud  Prouskové

- pro občanské záležitosti pod vedením paní Marie Nocarové

- sociální pod vedení Marie Kozlové

Naši senioři se pravidelně scházejí v klubovně na Hlavní třídě 314, kde je poskytováno i drobné občerstvení.

Provozní doba v této klubovně je  po, , st, pá od 12,30 do 16,30 hodin.

Správcová klubu je od  paní Irina Kyrilenko

Každý zájemce o členství  ve Svazu seniorů ČR se může přihlásit podáním přihlášky a  zaplacením ročního příspěvku ve výši 50,-Kč.

Přihlášky zde přijímá po celý rok v pondělí a středu  paní Jana Kysilková

V klubovně se konají i přednášky a drobné společenské akce. O všech akcích jsou senioři pravidelně informováni ve vývěskách a na těchto webových stránkách ..

Naši uživatelé

Protože jsme přesvědčeni, že většina našich seniorů pracuje i s internetem, chceme je prostřednictvím této stránky

pravidelně informovat o všech připravovaných akcích,  aby si mohli v  klidu doma najít právě tu, která je bude

zajímat.

Předpokládáme, že z těchto webových stránek budou čerpat i zástupci Krajské rady Svazu důchodců , kteří rovněž

budou mít trvalý přehled o činnosti našeho klubu.

Protože naš Svaz úzce spolupracuje i s Městským úřadem v Mariánských Lázních , který je naším hlavním sponzorem,

věříme že i poslanci a zástupci města si rádi přečtou jak žijí senioři a jaké mají aktivity.

Historie projektu

Za zpracování webové stránky a pomoc při realizaci  děkujeme Danielovi Nejmanovi.